FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak często odbywają się spotkania?
  Spotkania odbywają się raz w tygodniu.  Zajęcia rozpoczynają się w 3 tygodnia września i kończą w połowie czerwca. Kurs odbywa się w cyklu całoroczny.
 • Ile kosztuje kurs?
  Bystrzakowe Rozwijanki to koszt 80 zł za karnet na 4 spotkania, który jest ważny 5 tygodni.
  Przygoda Maluszka to koszt 100 zł za karnet na 4 spotkania, który ważny jest 5 tygodni.
  Kolorowy Świat, Tajemnicza Planeta to koszt 110 złotych miesięcznie. Z wyjątkiem przerwy zimowej (ferie) i czerwca – wtedy koszt zajęć wynosi 55 złotych.
  Kraina przygód, Wehikuł Czasu, Drużyna Odkrywców to koszt 130 złotych miesięcznie. Z wyjątkiem przerwy zimowej (ferie) i czerwca – wtedy koszt zajęć wynosi 65 złotych.
 • Co zawiera cena?
  Dostarczamy wszystkie materiały, które dzieci wykorzystują podczas zajęć od kredek przez mąki, masy plastyczne, produkty spożywcze po druki tajemniczych ksiąg, czy odznak. Podczas kursu korzystamy z wielu różnorodnych produktów. Nasze zajęcia nie opierają się tylko na ksero. 
 • W jaki sposób dokonujemy płatności?
  Płatności możemy dokonać bezpośrednio w sekretariacie placówki, bądź przelewem na konto firmy. Do 25 każdego miesiąca.
 • Co jeśli dziecko jest nie może wziąć udziału w zajęciach?
  Uczestnikowi kursu przysługuje jedna nieobecność na semestr, którą może odrobić z inną grupą, bądź na dodatkowych warsztatach.
 • Czy zajęcia dziecka mogą odbywać się w przedszkolu/szkole?
  Tak, Bystrzak prowadzi również zajęcia w przedszkolach i szkołach. Zasady prowadzenia zajęć w.w. miejscach ustalane są indywidualnie z rodzicem i przede wszystkim dyrektorem placówki. 
 • Od jakiego wieku dziecko uczestniczy samodzielnie w zajęciach?
  Zajęcia od 3 roku prowadzone są już bez rodzica dziecka. W przypadku pierwszych zajęć istnieje możliwość adaptacji dziecka z grupą z pomocą rodzica.
 • Ile osób liczy grupa zajęciowa?
  Grupy liczą maksymalnie 10 osób. W przypadku dużego zainteresowania kursem otwieramy kolejną analogiczną grupę.
 • Czy istnieje możliwość rezygnacji z kursu w trakcie roku?
  W momencie rozpoczęcia zajęć podpisujemy z Państwem umowę na cały rok. W momencie rezygnacji składają Państwo pisemne wypowiedzenie umowy, podczas którego obowiązuje 2 tygodniowy okres rezygnacji.